Jeremy kim ki

Jeremy Gourmet kim mi? Biz Ankara Yıldız da sizler için %100 handmade hamburgerler hazırlayan küçük bir ekibiz. Küçük sevimli şubemizde soslarımızdan ekmeğimize… köftesinden patatesine ellerimizle, özenle sizler için leziz hamburgerler hazırlıyoruz.

Sadece hamburger mi? dediğinizi duyar gibiyiz. Kurucumuz Ceren Tunalı tarafından hergün taze taze hazırlanan leziz Krem Karameller in tadına bakmak isteyenler istedikleri zaman sipariş verebilirler! Ayrıca siz her gün farklı tatlar denebilin diye sizler için her gün farklı tatlılar hazırlıyor ve günün tatlısı olarak sizlere sunuyoruz!

Adres

Rabindranath Tagore Cd. 14/D Ankara

Telefon

(0312) 439 39 06

E-Mail

jeremygourmet@gmail.com

Grid Item 1 Cheese & Ribs Burger Salatalık Relish Turşu – Smash 120Gr Hamburger Köftesi – Cheddar Peyniri – 24 saat Tütsülenmiş ve Tiftilmiş kaburga eti SİPARİŞ VER Item 2 Takipleşelim! Yenilikleri kaçırma bizi takip et. INSTAGRAM/JEREMY.GOURMET Item 3 Haftanın 7 Günü Açığız Jeremy haftanın 7 günü açık ister gel al ister ara biz getirelim. İLETİŞİM Item 4 %100 Ev Yapımı LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSE CTETUR ADIPISCING ELIT CURABI. SİPARİŞ VER

BİZE ULAŞIN

FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ

    GÜNLÜK TAZE EKMEKLER

    HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIK

    1. SINIF MALZEMELER

    İDDALI BURGERLER

    Bizi takip etmeyi unutma, yenilikleri kaçırma!